Ciekawostki na temat Johnnego Deppa

Johnny Depp jest znany niemal wszystkim jako ikoniczny kapitan Sparrow, który za pośrednictwem serii filmów bawi, jak i uczy. Za całym makijażem, który na siebie nakładał w Piratach z Karaibów lub wtedy, gdy wcielał się w Williego Wonkę, kryje się przebojowy człowiek, o którym warto dowiedzieć się nieco więcej. Johnny Depp to osoba niezwykle ciekawa. Dlatego też przedstawimy o nim kilka mniej lub bardziej znanych faktów. Jesteśmy przekonani co do tego, że niektóre mogą zaskoczyć nawet jego wiernych fanów.

Przede wszystkim warto wspomnieć na początku, że Johnny Depp zawsze chciał stać się gwiazdą rocka. Jednak biorąc pod uwagę to, jak ogromnym talentem wyróżniał się na scenie? Wiele osób uważa, że od zawsze chciał być aktorem. Nie jest to jednak prawdą. Jego początkowym marzeniem w młodym życiu było stanie się gwiazdą rocka. W pewnym momencie swojego życia Johnny rzucił nawet szkołę średnią, ponieważ chciał skupić się na rozwoju swojej kariery muzycznej.

Johnny zdobył nawet kontrakt płytowy ze swoim zespołem, a następnie współpracował z Oasis

Johnny dosyć wcześnie w swoim życiu zdobył pierwszy kontrakt. Grał on wówczas z zespołem o nazwie The Kids. Nawet kiedy Depp wrócił do szkoły, jego dyrektor zachęcał go do tego, aby podążał za swoimi marzeniami. Na kolejnym etapie swojej kariery Johnny współpracował z Oasis. Warto o tym wspomnieć, ponieważ Johnny nie tylko miał swój własny zespół. Okazuje się, że miał on również okazję ku temu, aby grać jako gitarzysta Oasis. Odgrywał on rolę w utworze Fade In Out. Miało to miejsce dokładnie w 1997 roku.

Niektórzy zwracają uwagę na to, że Johnny jest sławny dzięki innemu aktorowi. Podobno pomógł mu osiągnąć sławę znany na całym świecie Nicolas Cage. Gdy nie Nicolas, prawdopodobnie nie mielibyśmy okazji, aby zobaczyć, jak Johnny wciela się w wiele genialnych ról aktorskich. To właśnie Nicolas Cage po raz pierwszy zaczepił Johnnego wraz ze swoim agentem i pomógł mu odnaleźć się w kontrakcie.