Co fani powinni wiedzieć na temat kariery Johnn’ego Depp’a?

W pierwszym filmie, w którym wystąpił aktor rozsławiony na całym świecie, był Koszmar z Ulicy Wiązów. Jeżeli zastanawiasz się zatem nad tym, w którym filmie Johnny wystąpił po raz pierwszy w swoim życiu, już wiesz. Pierwszy raz wystąpił na dużym ekranie, będąc jedną z głównych postaci w klasyku z 1984 roku.

Kolejnym faktem, o którym warto wspomnieć, jest to, że Johnny Depp na pewnym etapie swojego życia był niezwykle rozchwytywany. Okazuje się, że w 2012 roku stał się on najlepiej opłacanym aktorem na dosłownie całym świecie. Pod koniec poprzedniego roku zarobił on na udziałach w filmach ponad 75 milionów dolarów amerykańskich. Wszystko dzięki jego najbardziej udanym finansowo występom.

Musimy w nie oczywiście włączyć Piratów z Karaibów oraz takie produkcje jak na przykład Alicja w Krainie Czarów. Co ciekawe, pomimo swojej ogromnej rozpoznawalności na całym świecie i wielu świetnym rolom, okazuje się, że Johnny nigdy nie wygrał w swoim życiu Oscara.

Johnny był nazywany najseksowniejszym żyjącym mężczyzną kilkukrotnie!

Wiele osób ciekawi fakt dotyczący tego, że Leonardo Di Caprio nigdy nie wygrał Oscara przez większość swojego aktorskiego życia. Wiecie o tym, że Johnny też? Niektórych może to naprawdę dziwić ze względu na to, że ma on na swoim koncie przecież takie role, jak na przykład Kapitan Sparrow. To szokujące, że nigdy nie otrzymał Oscara za swoją rolę Edwarda Nożycorękiego czy Willy’ego Wonki! Mimo to był trzykrotnie nominowany w kategorii Najlepszy Aktor za Sweeney. Cóż, jest szansa, że jeszcze uda mu się uzyskać takie wyróżnienie.

Johnny Depp był kilkukrotnie nazwany jednym z najseksowniejszych mężczyzn na świecie. Zdajecie sobie sprawę z tego, że umawiał się i zaręczał z wieloma sławnymi kobietami? Po rozwodzie ze swoją pierwszą żoną był on w związku z kilkoma pięknymi aktorkami. Z niektórymi z nich był nawet zaręczony. Johnny Depp przez większość swojego życia nie mógł narzekać na brak powodzenia u kobiet. Niestety nie odnalazł ostatecznej miłości.