Dwóch najbardziej rozpoznawalnych aktorów w 2022 roku

Johnny Depp to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywoodzkich nie tylko tego roku, ale także wszechczasów, dlatego też nikogo nie powinno zdziwić to, że znajduje się on już na drugim miejscu pod względem popularności w 2022. Jest osobą wszechstronnie utalentowaną jednakowo jako producent, muzy ki aktor. Zdobył wiele nagród. Jest przede wszystkim chwalony nie tylko za to, że doskonale wciela się w powierzone mu role, ale także ze względu na to, że fantastycznie współpracuje z dobranymi dla niego kreacjami, które nadają charakteru jego postaciom.

Jest uważany za jedną z największych gwiazd filmowych na świecie. Poza tym jest uznawany za jednego z najbogatszych aktorów hollywoodzkich. Tytuły takie jak Piraci z Karaibów i Alicja w Krainie czarów przysporzyły mu nie lada sławy.

Pewnie zastanawiacie się jednak, kto mógł stanąć na pierwszym miejscu, skoro wyprzedził samego Johnnego Deppa? Nikt inny jak The Rock, Dwayne Douglas Johnson. Znalazł się na szczycie listy ze względu na liczne świetne kreacje aktorskie i udział w kilkunastu popularnych filmach akcji.