Kto dołączył do grona jednego z najpopularniejszych aktorów w 2022 roku?

Jeżeli szukasz aktorów z Hollywoodu, którzy pną się na szczyt popularności w ostatnim czasie, z całą pewnością musisz zwrócić swoje oczy na Hugh Jackmana. Hollywood jest prawdopodobnie jednym z kilkunastu największych przemysłów zarobkowych na świecie. Z całą pewnością większość z nas słyszała o nazwiskach, które są promowane przez tamto otoczenie. Kto dołączył do grona jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Hollywoodzie? Okazuje się, że Hugh Jackman dołącza na podium. Po występowaniu na dużym ekranie w roli wolverina, czyli jednej z najpopularniejszych postaci uniwersum Marvela, jest on rozpoznawalny przez coraz większą ilość fanów filmów na świecie.

Hugh Jackman jest jednak nie tylko aktorem. Zajmuje się także produkcją filmową, a w przeszłości parał się muzyką. Popularny aktor pochodzi z Australii. Hugh zdobył w swojej karierze wiele nagród, w tym Złoty Glob dla najlepszego aktora oraz Nagrodę Akademii Filmowej za rolę w filmie Les Miserables. Najwięcej popularności przysporzył mu jednak Logan.

Podczas poszukiwania sensacyjnych newsów z Hollywoodu, warto również zwrócić uwagę na to, że Bruce Willis kończy swoją karierę https://www.sensacja.pl/bruce-willis-zakonczyl-aktorska-kariere/.