Poznajcie Crackle, czyli alternatywny serwis streamingowy, za który tak naprawdę nie trzeba zapłacić!

Najważniejszym powodem, dla którego Crackle zdobywa coraz większą popularność, jest to, że w odróżnieniu od Netflixa, HBO, czy też popularnego w USA Hulu, serwis streamingowy Crackle jest całkowicie darmowy. Pomimo tego, że Crackle jest całkowicie darmowym serwisem, oferuje kilka ciekawych tytułów docenionych przez wielu krytyków filmowych na całym świecie. Z tego powodu możemy śmiało stwierdzić, że Crackle jest fantastycznym wyborem dla każdego, kto szuka bezpłatnego miejsca do obejrzenia kilku filmów lub seriali.

Mimo wszystko musimy liczyć się z tym, że darmowa baza filmów Crackle nigdy nie będzie tak bogata, jak płatne bazy filmowe typu Netflixa i HBO GO. Znajdziemy tam jednak około 150 filmów pełnometrażowych i prawie stu serii filmowych w postaci seriali. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że Crackle jest dostępny tylko w niektórych regionach na świecie, a twórcy czerpią swoje zyski z reklam. Innymi słowy, w serwisie musimy zadowolić się filmami przeplatanymi wraz z różnorodnymi reklamami. Przed rozpoczęciem każdego filmu serwis wyświetli nam 30 sekund reklam. Dodatkowo kilka reklam pojawi się podczas samego seansu, co może być dla niektórych użytkowników sporą przeszkodą.

Paramount Plus, czyli nieznany serwis streamingowy, który warto wziąć pod uwagę

Paramount Plus jest serwisem streamingowym, który nie cieszy się tak ogromną popularnością, jak Netflix lub kilka innych serwisów pokroju Hulu i HBO. Mimo wszystko warto wspomnieć o nim, gdy rozważamy ciekawe alternatywy dla najpopularniejszych usług, które mogły nam się już znudzić. Dawniej Paramount Plus był znany w internecie pod zupełnie inną nazwą. Twórcy postanowili przeprowadzić rebranding. W serwisie można oglądać całkiem pokaźną bibliotekę filmów oraz seriali. Dodatkowo subskrybenci mają dostęp do kilku kanałów telewizyjnych, które są niezwykle popularne za oceanem.

Oprócz treści na żądanie, usługa oferuje na żywo krajowych i lokalnych wiadomości wraz z live sportów, takich jak piłka nożna NFL, piłka nożna, koszykówka NCAA, i więcej. Ceny w USA zaczyna się od czterech dolarów miesięcznie. To naprawdę niewiele w porównaniu z najpopularniejszymi serwisami streamingowymi, które znajdziemy. Mimo wszystko w podstawowej wersji subskrypcji brakuje dostępu do kanałów na żywo. Aby cieszyć się pełną gamą możliwości oferowaną przez operatora, musimy zapłacić 10 dolarów miesięcznie.