Co ciekawego obejrzymy na mniej popularnych serwisach streamingowych? Czy poradzimy sobie bez Netflixa i HBO GO?

Kiedy spojrzymy na listę serwisów streamingowych, które nie są Netflixem, okazuje się, że wybór wcale nie jest taki mały. Znajdziemy tam mnóstwo różnorodnych programów. Na przykład serwis streamingowy Hulu jest świetnym wyborem dla każdego, kto lubi oglądać stare klasyczne seriale i filmy. Znajdziemy tam jednak nie tylko klasyczne tytuły, ale także sporo nowości. Hulu stara się za pośrednictwem swojej biblioteki docierać nie tylko do tych nieco starszych widzów, ale także do młodzieży, która preferuje mniej popularne sitcomy i inne nowoczesne seriale.

Podobnie jak w przypadku Netflixa i HBO GO, na Hulu także znajdziemy nieco produkcji, które są dostępne tylko w tym serwisie. Hulu udostępnia również popularne produkcje, które pojawiają się w klasyczne telewizji na całym świecie. W przypadku takich produkcji Hulu dodaje je do swojej biblioteki bezpośrednio jeden dzień po wypuszczeniu filmu lub serialu do telewizji. Oznacza to, że możemy oglądać w Hulu niemal premierowe produkcje, które dopiero pojawiają się na antenie telewizyjnej.

Jak wyglądaj cena Hulu i dlaczego warto wybrać ten serwis streamingowy ponad inne popularne stacje?

Ceny Hulu zaczynają się w nieco niższych kwotach niż w przypadku subskrypcji Netflixa i HBO. Z tego powodu dla wielu osób, które szukają sposobu na zaoszczędzenie paru groszy, Hulu staje się po prostu o wiele lepszym wyborem serwisu streamingowego ze względów ekonomicznych. Istnieje tam plan, który możemy zakupić już od siedmiu dolarów. Niestety w planie za siedem dolarów producent przewiduje, że wraz z oglądaniem filmów i seriali będziemy musieli od czasu do czasu nacieszyć oko naszymi reklamami.

Istnieje oczywiście opcja pozbawiona reklam, jednak jest nieco droższa. W tym przypadku przyjdzie nam zapłacić już dwanaście dolarów. Hulu charakteryzuje się jednka różnorodnymi wyborami. Istnieją tam rozszerzenia do subskrypcji, które pozwalają nam dobierać dodatkowe pakiety do aktualnej telewizji, którą oglądamy. Na przykład możemy dobrać sobie comiesięczny dostęp do takich programów jak HBO, Cinemax i CNN Live. W tym przypadku Hulu nie będzie już tak tanim wyborem, ponieważ za wszystkie rozszerzenia zapłacimy łącznie 70 dolarów miesięcznie. Niestety Hulu jest alternatywą dla Netflixa tylko w pewnych regionach. Ponieważ ten serwis streamingowy aktualnie możemy oglądać jedynie w Japonii i w USA.