Co jeszcze obejrzymy zamiast Netflixa? Na jedny serwisie streamingowym świat się nie kończy!

Wiele osób zamyka swój krąg zainteresowania serialami, filmami i różnorodnymi dokumentami na bibliotece Netflixa. Gigant stał się na przestrzeni lat tak popularny, że skutecznie wyparł konkurencję. Mimo wszystko nie oznacza to, że oprócz Netflixa nie znajdziemy żadnej alternatywy, która pozwoli nam zadowolić się ciekawymi propozycjami filmowymi i serialami. Dobrym przykładem jest oferta subskrypcji w serwisie streamingowym od HBO GO. Usługodawca odpowiedzialny za HBO ma również kilka ciekawych produkcji, których nie znajdziemy na Netflixie.

Może poszczycić się na przykład takimi ekskluzywnymi produkcjami jak na przykład Grą o Tron. Jeżeli nie oglądaliście jeszcze tego wybitnego dzieła, z całą pewnością warto znaleźć na nie odrobinę czasu. HBO może nie jest tak popularne, jak Netflix, jednak zawiera równie dużą bibliotekę filmową, co globalny gigant. Znajdziecie tam różnorodne seriale, popularne produkcje filmowe, jak i interesujące nowości, takie jak Joker. Jeżeli uwielbiacie klasyczne gatunki od Warner Bros, nie musicie przedłużać swojej subskrypcji na Netflixie. Zainteresujcie się raczej zakupem HBO GO.

Jak jest cena HBO GO?

HBO Max sprzedaje swój plan już za 15 dolarów. Być może cena jest podobna do tej, którą znajdziemy podczas subskrypcji Netflixa, jednak uważamy, że warto znaleźć nieco grosza na tę usługę. Możemy na przykład oglądać HBO zamiennie z Netflixem, ponieważ ich biblioteki filmów i seriali są różne. W ten sposób nie znudzą nam się produkcje, które mamy do wyboru. Istnieje tam sporo oryginalnych programów, których nie znajdziecie na innych portalach. Z całą pewnością warto znaleźć nieco grosz, aby skorzystać z tych fantastycznych treści, które oferuje producent. Ewentualnie, jeśli nie lubimy wydawać pieniędzy na comiesięczne subskrypcje, możemy skorzystać z tańszego planu HBO za 10 dolarów. Różnica polega na tym, że korzystając z tańszego planu subskrypcji, będziemy musieli przedrzeć się przez reklamy, które znajdziemy w serwisie. Chociaż HBO nie jest najtańszą alternatywą Netflixa, nadal warto rozważyć subskrypcję właśnie w tej firmie. W przypadku tańszego planu przedział reklam do filmów wynosi cztery minuty reklam na godzinę oglądania.