Jakie są alternatywne subskrypcje dla serwisu Netflix? Gdzie jeszcze obejrzymy filmy i seriale?

Netflix jest prawdopodobnie jednym z największych i najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o strumieniowanie seriali i filmów. Wykupienie subskrypcji w serwisie Netflix jest proste, szybkie i wygodne. Ze względu na to wiele osób z ogromną chęcią sięga po ten serwis filmowy. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zapewnić sobie wieczorną rozrywkę lub zadbać o odpowiednią atmosferę na randce, postaraj się nie zapominać o przedłużaniu subskrypcji swojego konta Netflix. Dzięki temu zawsze znajdziesz pod ręką dobrą alternatywę dla telewizji lub bezmyślnego przeglądania filmików na Youtubie.

Netflix zaskakuje nas zarówno kompatybilnością z urządzeniami, jak i ogromnym wyborem. Kiedy spojrzymy na bibliotekę seriali dostępnych w serwisie, szybko zrozumiemy, że przekopanie się przez najpopularniejsze tytuły mogłoby zająć dosłownie miesiące. Jednak niektórzy ludzie korzystający z Netflixa zwracają uwagę na bolączkę w postaci ceny za subskrypcję. Otóż płacenie 19 dolarów za największy pakiet Netflixa nie wszystkim się uśmiecha. Mniej więcej taką kwotę poniesiemy, aby móc oglądać filmy i seriali równocześnie na telewizorze, tablecie i telefonie.

Netflix jest najpopularniejszym i najwięszyk serwisem, jednak pamiętajmy o tym, że nie jest jedynym

Wbrew pozorom znajdziemy na rynku różnorodne alternatywy, które mogą zaspokoić nasz gust o wiele lepiej od Netflixa. Wielu użytkowników przenosi się jednak do konkurencji nie ze względu na zbyt małą ofertę seriali i filmów. Okazuje się, że bardzo częstym powodem jest niższa kwota oferowana w konkurencyjnych serwisach.

Drugi najpopularniejszy serwis zaraz po Netflixie, czyli Amazon Prime

Amazon Prime jest zdaniem wielu osób jednym z najlepszych serwisów streamingowych zaraz po Netflixie. Wbrew pozorom niektórzy fani kina wybierają serwis od Amazonu ponad Netflixem, a nie tylko w ramach alternatywy, gdy znudzą się najpopularniejszym gigantem. Kiedy tylko wyposażymy się w subskrypcję prime, zauważymy, że serwis ma do zaoferowania nieco inną bibliotekę filmów i seriali. Dlatego jest też bardzo dobrym wyborem, jeśli chcemy przerzucić się na nieco inny serwis w niższej cenie, jednak z podobną funkcjonalnością.

Usługa Netflix jest jedną z najdroższych pomimo swojej popularności na rynku. Z kolei, Jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, usługa Prime Video jest wliczona w abonament. Amazon Prime kosztuje 12,99 dolarów miesięcznie i obejmuje również bezpłatną wysyłkę na kilka produktów sprzedawanych przez detalistę, Oznacza to, że w tym samym pakiecie mamy kilka usług w postaci Amazon Reading i kilku innych. Autonomiczny dostęp do Amazon Prime Video wynosi z kolei 8 dolarów, czyli dwa razy mniej od pakietu Netflixa.