Znudził wam się Netflix i Youtube? Poznajcie Acorn Tv!

Acorn Tv jest domem dla różnorodnych klasycznych programów, które pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii. Z serwisu w ramach subskrypcji mogą korzystać także osoby mieszkające w Australii i kilku innych państwach. Zdaje się, że jest to fantastyczna alternatywa dla Netflixa. Oferuje wiele ciekawych programów, które możemy zobaczyć w telewizji, ale także znajdziemy tam różnorodne biblioteki wypełnione filmami i serialami. Większość Amerykanów nie jest zaznajomiona z produkcjami, które znajdziemy w Acorn Tv, dlatego też stanowi świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy do tej pory przeglądali bazy z najpopularniejszymi filmami. Prawdopodobnie w Acorn znajdą nieco mniej znane i bardzo często zapomniane przez ogół społeczeństwa produkcje.

Kolejnym z wyborów, który warto mieć na oku to Pluto Tv. Serwis, który stał się niezwykle popularny w ostatnim roku. To kolejny z serwisów udostępniających bazy filmowe i seriale, na którym znajdziemy filmy, ciekawe programy i wiele innych. W odróżnieniu od najpopularniejszych platform streamingowych Pluto Tv nie wymaga od użytkowników żadnej subskrypcji. Można się tam zarejestrować i korzystać z platformy całkowicie za darmo.

Kolejny ciekawy program to alternatywa dla Netflixa, która zrzesza wokół siebie ludzi uwielbiających horrory. Chodzi o Shudder. Nawet jeśli nie jesteś fanem tego gatunku, Shudder może sprawić, że jeden z jego różnorodnych programów. Serwis zawsze ma jakieś oryginalne filmy, debiutuje co miesiąc, a oni prawie zawsze dostać świetne recenzje za to, jak rozciągnąć gatunek horroru.